• banner1.6
 • banner3
 • banner2.6
Добредојдовте на нашата веб-страница

Па зошто Жи Ченг

 • 10 години

  10 години

  Специјализираат во арома дифузори, со авто-сопственост Бренд - Aickar. нови модели секоја година.
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Секој производ ќе бидат тестирани пет пати пред доставување од страна на нашиот тим КК. Сите производи се во согласност со ISO9001.
 • Најдобар во Класа Гаранција

  Најдобар во Класа Гаранција

  Конечно, не-глупости, брза поправка гаранција план можете да им верувате. Перформанси искуство со целосна заштита.
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Над 10 години OEM / ODM искуство. Дајте ни вашите идеи, ние се постигне вашиот дизајн точно.

за нас

Сузбивањето во близина на Кингдао, Yantai и Weihai, Haiyang Zicheng Пакување производи копродукции, Ltd производител и снабдувач на високо квалитетни производи кои се користат од страна на болници, клиники, лаборатории и здравствените професионалци.

Овие производи вклучуваат ФДУ во листата, CE обележани алкохол рампа се користи за дезинфекција на кожата пред vaccination.ZiCheng исто така продава различни lancets, пипети, кутии безбедност и здравствена ракавици.

Маскирање филм, за авто тело сликарство и допир-up прозорци, е уште еден производ придонес.

 • timg

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !