• banner1.6
 • banner3
 • banner2.6
Mirë se vini në faqen tonë të internetit

Pra, pse të Zi Cheng

 • 10 vite

  10 vite

  Specializuar në diffusers aromë, me markë vetë-në pronësi - Aickar. modele të reja çdo vit.
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Çdo produkt do të testohen pesë herë para dorëzimit nga ekipi QC tonë. Të gjitha produktet në përputhje me ISO9001.
 • Best-in-Class Garanci

  Best-in-Class Garanci

  Së fundi, një jo-pakuptimta, të shpejtë plan riparimin garanci ju mund të besimit. Performanca Përvoja me mbrojtje të plotë.
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Mbi 10 vjet përvojë OEM / ODM. Na jep idetë tuaja, ne arrijmë dizajnit tuaj të saktë.

Rreth nesh

Përshtatshme të vendosura në afërsi të Qingdao, Yantai dhe Weihai, Haiyang zicheng Paketimi Produkte Co, Ltd.is një prodhues dhe furnizues i produkteve të kualitetit të lartë që përdoren nga spitalet, klinikat, laboratorët dhe profesionistëve të kujdesit shëndetësor.

Këto produkte përfshijnë një FDA listuara, CE shënuar jastëk të alkoolit të përdorur për të dezinfektoj lëkurë para se të vaccination.ZiCheng gjithashtu shet një shumëllojshmëri të lancets, pipettes, kuti të sigurisë dhe doreza sanitare.

Masking film, për pikturë trupit auto dhe touch-ups, është një tjetër oferta produkt.

 • timg

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !